Kayan yazı almadan önce biraz teknik bilgi öğrenelim. Öncelikle renkli sistemler tercih etmeliyiz: renkli kayan yazı tabela sistemleri hem tek renk olarak, hem de çok renkli çalışabilme imkanına sahiptir. Renkli kayan yazı sistemleri tek renkli sistemlere kıyasla hem daha parlak, hem de daha kaliteli ledlerden imal edilmiştir.


Kayan yazı tabela sistemi interaktif çalışabilmelidir, bu özellik kayan yazının programsal teknolojik üstünlüğünün bir kanıtıdır. İstenilen herhangi bir web sitesinden otomatik olarak belirli bir sıra halinde bilgi alabilmelidir.

Kayan yazı tabelasında çok sayıda ilgi çekici efekt ve animasyon bulunmalıdır. Farklı animasyonlar sayesinde etraftaki insanların dikkatini daha kolay çekeceksiniz. Kayan yazı iş potansiyelinizi hissedilir miktarlarda artıracaktır.


Kayan yazı alırken bilinmesi gereken önemli bir husus ta şudur; led ömrü ... Ledler ışık siddetleri ve kalite özellikleri bakımından çeşitlilik gösterir. Piyasada genellikle 500 er ya da 1000 erlik paketlerde satılmaktadır. Fiyatları 20 tl den başlayıp 400 tl ye kadar çıkmaktadır. Bu büyük fiyat farkından dolayı satış fiyatları da değişiktir.

Kayan yazı alırken lütfen kaliteli led kullanılması konusunda ısrar edelim.

RGB ELEKTRONİK, Led kayan yazı üretimi dışında, Grafik Led Ekranlar, Led Sayıcı Sistemleri, Mikroişlemci tabanlı özel Reklam ve Işık sistemlerinin çalışmalarını yapar.

NEDEN ELEKTRONİK KAYAN YAZI ?

  • Kayan yazı, Etkili ve uygun fiyatlı reklam sistemidir.

  • Ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtma imkanı sağlar.

  • Ekonomiktir, Elektrik güç tüketimi çok azdır.

  • Teknolojiktir, Süreklidir, Uzun ömürlüdür.

... led kayan yazı uygulama örneklerimizden bazıları ...

Renkli Kayan Yazı


Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

Renkli Kayan Yazı

STANDART KAYAN YAZI SİSTEMLERİMİZİ BİR ADIM DAHA İLERİYE TAŞIDIK !..